אירועי חינה

חינה מרוקאית

 

אמנם את טקסי החינה מקיימות עדות רבות ושונות, אך אין ספק שטקס החינה המרוקאי הוא המוכר והמפורסם מכולם. אולמי ממילא המרהיבים מציעים לכם טקס חינה מרוקאי אותנטי ומפואר, המעוצב ומתוכנן במדויק על בקשותיכם ורצונותיכם. אנו נספק לכם תפריט מרוקאי איכותי, מגוון ומשובח, הכולל בין היתר סלט זעלוק, ארטישוק ממולא בבשר, קדירת בשר ראש עם ציר שורשים, אורז מאלובה, טאג'ין טנזיה ושלל קינוחים מסורתיים מתוקים. זאת כמובן בנוסף על כל פרטי האירוע הנדרשים, כגון במה מעוטרת לחתן ולכלה, אוהל חינה, כרכרה, סידורי פרחים ומערכות תאורה והגברה מעולות.

תכנון נכון של אירוע חינה

 

כמו בכל סוג של אירוע, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במאורע ייחודי כמו חינה, אנו ממליצים לתכננו מראש באופן מוקפד ומקיף. התכנון כולל בין היתר:

הגדרת האירוע ואפיונו – תחילה החליטו מהו התקציב המיועד עבור המאורע, מה מספר האנשים שיוזמנו לאירוע, ואילו פרטים עיקריים חשוב לכם שיהיו בטקס.

בחירת מקום וסגירת תאריך - כאן אין מקום להתלבט מכיוון שאולמי ממילא הם המקום המושלם לאירועי חינה. יחד עם זאת, כדאי שתמהרו ותתקשרו אלינו מבעוד מועד על מנת שתוכלו לשריין את התאריך המתאים לכם לעריכת הטקס.

בחירת תפריט לאירוע - בהתאם לעדתכם, טעמכם האישי ותקציבם, נבנה ביחד תפריט משובח וטעים במיוחד. התפריט יכלול את כל צרכי האירוע, החל במנות ראשונות ועיקריות, ועד לקינוחים מתוקים.

תכנון האירוע - חשוב לתכנן את מהלך האירוע עצמו על כל פרטיו, החל בהגעת האורחים, קבלת החתן והכלה, טקס החינה עצמו, הגשת האוכל, הקראת הברכות, מוסיקה שירים וריקודים.

 

עיצוב האולם - בהתאם למסורת שלכם ולטעמכם האישי, אנו נסייע בעיצוב האולם באופן מושלם על כל פרטיו הגדולים והקטנים. הפרטים כוללים בין היתר את עיצוב במת החתן והכלה, אוהל חינה וסידור השולחנות.

הכנות מקדימות - לאחר תכנון האירוע עצמו, מה שנותר הוא לעצב ולשלוח הזמנות, לדאוג לתלבושות אותנטיות לבעלי השמחה ואורחיהם, לרכוש מתנות לחתן ולכלה, להזמין תור בסלון תסרוקות, ולהתחיל להתרגש לקראת האירוע עצמו.

 

תכנון נכון של אירוע חינה

053-9344691

בארכה ממילא, מסעדה ואולם אירועים ליד הכותל​